Blogs

Labsajūta ir lipīga

Tu jau zinu - ja jūties slikti, tad viss liekas slikti. Spilvens par cietu, sega par mīkstu, ēdiens negaršīgs un vēl viss cits ļoti slikti.
Labsajūta ir lipīga! Tā aplipina visus, kas tev blakus. Ja tu jūties labi, tad viss ir labi. Tā tas ir!

Tieši tas notiek ar cilvēku pēc masāžām. Pieskāriens dziedina un sniedz labsajūtu. Cilvēks labāk izguļas, nav jālieto miega zāles, ja tādas iepriekš ir lietotas. Rīta cēliens ir možāks un vieglāks. Domas neauļo, kā zirgi, bet ir labas un mierīgas.

Un šī balsajūta izplatās uz apkārtējiem. Mēs neesam Bubuļi, kuri uzrūc citam. Mēs esam saulaini, smaidīgi un tā citos raisam to pašu - smaidu.

Tieši tāpēc, aprūpes centros (SAC) dzīvojošiem, ir nepieciešams šis Maģiskais Pieskāriens - Masāžas. SAC saimē dzīvo dažādi cilvēki, katrs ar savu dzīves stāstu. Kāds atvērtāks, kāds noslēdzies savā čaulā.

Ja cilvēks jūtas vientuļi, veselība nav tā vēlamā, cilvēks neapzinoties būs drūms, aizvērts, kašķīgs, neizgulējies, slikti paēdis..... un tas ļoti ietekmēs apkārtējos, kā arī SAC komandu kopumā. Cilvēks sūdzēsies, ka viņam nav pietiekami daudz veltīta uzmanība, nav izdarīts tas un tas, bet visa pamatā sliktā pašsajūta.
Image
Tiklīdz pašsajūta uzlabojas, tā pašas par sevi atrisinās daudz lietas. To ikdienā var pamanīt SAC. Cilvēkam, kurš jūtas labi, nav vajadzīga ikdienas medicīniskā aprūpe, nav problēmas ar komunicēšanos, šāds cilvēks piedalās SAC ikdienas aktīvajā dzīvē, jo viņš vienkārši jūtas labi. Labi izguļas, bez miegazālēm. Asinsspiediens uzlabojas. Ķermenis no gulēšanas un sēdēšanas vairs nav tik savilkts un muskuļi ir atbrīvojušies. Cilvēks vēlas pastaigāties ārā, svaigā gaisā. Un vēl daudz kas cits labs un patīkams.

Un pats galvenais, ka šāds cilvēks izstaro pozitīvismu un tas aplipina arī pārējos. Tieši tas kas nepieciešams. Tāpēc nešaubīgi notiek Mijiedarbība, Pieskāriens Dziedina gan cilvēku, gan arī tos, kas viņam ikdienā ir apkārt.


Ieguvēji ir visi! Gan cilvēks, kuram bijusi masāža, gan viņa istabas kaimiņi, gan SAC personāls.


Sociālā atbildība
Image
Image

© Copyright 2024. DziedināTava

Mājas lapu izstrādāja LU Office
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2024 DziedināTava