Blogs

Līgiņ, Tevi pats Dievs pie mums ir atsūtījis

Image
Augstākais novērtējums, ko saņemu no Agras kundzes (82 gadi), pēc masāžas:
"Līgiņ, Tevi pats Dievs pie mums ir atsūtījis"
Vakardien (22.09.2023.) ciemojos Kurzemē, Pansionātā Rokaiži un parūpējos par 5 senioru labsajūtu caur pieskārienu - Masāžām, kā arī caur sarunām.

Ir liels gandarījums un lieliska sajūta, ka ir iespējams palīdzēt tik daudz cilvēkiem sajusties kaut uz brīdi labāk.

Masāžas vēlējās gan kundzes, gan arī kungi. Un kungiem tā bija pirmā reize mūžā, kad tika izbaudīta masāža. PēcSajūta esot lieliska, kā no jauna piedzimis - teica Arnolda kungs (77 gadi).

Sākumā cilvēki masāžas telpā ienāca norūpējušies, domu pilni, jo priekšā nezināmais. Pēc masāžas sejās parādijās smaidi, muguras iztaisnojās un solis kļuva vieglāks.
Cik liela loma ir Pieskārienam, kurš ir ne tikai fizisks, bet arī garīgs, jo masāžas pavadīja arī čalošana. Katram no senioriem gribējās izstāstīt savu stāstu, padalīties ar priekiem un bēdām. Izrunāt sevi ir svarīgi ikkatram. Un viņiem tāda iespēja tiek dota, kad tiekamies.

Ne tikai masāžas svarīgas, bet komunikācija un tas, ka kāds viņus patiesi uzklausa un veido dialogu, ne tikai pamāj ar galvu.

Zinot to, cik visiem mums ir svarīgi justies harmoniski, senioriem tas ir īpaši vajadzīgs. Veselības problēmas liek par sevi manīt ik uz soļa un masāžas palīdz uzlabot pašajūtu un izkustināt saspringtos un neizkustinātos muskuļus, uzlabo asinriti, tonizē visu organismu kopumā. Kā arī lieliski uzlabo psihoemocionālo stāvokli.

Esmu pateicīga senioriem, ka viņi uzticēja savas labsajūtas radīšanu tieši man.

Masāžas saņēma:
~ Arnolds 77 gadi (pirmo reizi dzīvē izbaudīja masāžu)
~ Ināra 57 gadi
~ Agra 82 gadi (pārvietojas ar staigāšanas rāmi)
~ Zigrīda 89 gadi
~ Aivars 66 gadi (pirmo reizi dzīvē izbaudīja masāžu)

Seniori pateicīgi par tieši viņiem veltīto laiku!


Sirsnīgs paldies Pansionāta komandai par garšīgām pusdienām un vakariņām, sagaidot un pavadot mani, jo darba diena izdevās ļoti gara!
Gandarījuma pilna,
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

© Copyright 2024. DziedināTava

Mājas lapu izstrādāja LU Office
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2024 DziedināTava