Blogs

Pieskāriens dziedina

Pieskāriens dziedina

Image

Mēs visi atceramies, kā mūs bērnībā apskāva mamma, tās sajūtas ir neaprakstāmas un deva drošību, ka viss ir un būs kārtībā. Apskāvienam ir liels spēks. Bet pašā pamatā, tas ir pieskāriens un pieskāriens dziedina. Jebkuras sliktās sajūtas, pēc apskāviena, pazūd, kā nebijušas.

Mums augot lielākiem, diemžēl, arvien retāk apskaujamies un pieskaramies. Dzīves ritms ir nežēlīgs, tas dzen mūs no viena mērķa uz otru un mēs aizmirstam par cilvēkam fundamentāli svarīgām lietām.

Darbojoties jomā, kur pieskāriens dziedina, patiešām var redzēt brīnumus, kas notiek, kad cilvēks saņem mašāžu. Satiekot cilvēku, pirms masāžas, tas ir viens cilvēks, pēc masāžas pavisam cits.
Pirms masāžas cilvēks stāsta savu sāpi, rāda sāpes vietu un ar skumju balsi stāsta savu stāstu. Toties pēc masāžas rodas sajūta, ka tas vairs nav tas pats skumjais cilvēks. Smaids rotā viņa seju, noskņojums uzlabojies, liekas, ka izpletīsies spārni un viņš aizlidos.


Nekādi mākslīgie intelekti nekad nevarēs aizvietot cilvēcisku pieskārienu. Pieskārienam ir īpaša enerģija, īpašs starojums, tas rada sajūtu - ir droši. Tas rada sajūtu - par mani rūpējas. Un šīs sajūtas ir ļoti svarīgas, ikvienam no mums, lai vai cik gadu mums būtu.

DziedināTavā tu vari saņemt šo fizisko pieskārinu caur masāžu, kā arī neaizmirsti par garīgo pieskārienu - vienkāršas un reālas cilvēku klātienes sarunas par to, kas nodarbina tavu prātu, par to, kā jūties un vēlies justies. Sarunu Telpā tevi uzklausīs un izpratīs.

Atnākot uz masāžam, klients atveras sarunai un ir skaidri dzirdams, ka viņam ikdienā tās pietrūkst. Iespējams, ka nav neviena uzticība spersona, kurai atklātos, vai nav kas klausās un ļauj izrunāties. Iespējams, ka neviens no tuvākajiem cilvēkiem nemaz neizprot klienta sāpi. Vai klients nevēlas uzgrūzt savas problēmas citiem.

Dziedinātavā, klients atveras un tiek sadzirdēts. Notiek dialogs un tas palīdz izrunāt to, kas krājies nedēļām, mēnešiem, iespējams, pat gadiem. Tāda ir realitāte. Arī ārpus DziedināTavas Sarunu Telpas saskaros ar cilvēkiem, kuriem vitāli nepieciešams izrunāt, bet līdz šim brīdim nav bijusi iespēja. Tad nu sarunā tas ļoti labi dzirdams un redzams un runas plūst aumaļām....

Ja vēlies atjaunoties un beidzot sajusties mierpilni, kā arī vēlies izrunāt to, kas tev uz sirds, DziedināTava ir tava iespēja.Līga Uzulniece Bokuma
DziedināTava vadītāja
Image
Image

© Copyright 2024. DziedināTava

Mājas lapu izstrādāja LU Office
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2024 DziedināTava