Lotosa ziedi

AKUPRESŪRA

Ceļā uz labsajūtu

Ir nepieciešamas tikai 20 minūtes, lai izjustu kvalitatīvas pārmaiņas Tavā pašsajūtā.
Image
Akupresūra
  • 10 minūtes / 15,00 EUR 
  • Akupresūra
    30 minūtes / 25,00 EUR 
  • Akupresūra
    50 minūtes / 35,00 EUR 
Image

Akupresūras procedūra

Ir nepieciešamas tikai 20 minūtes, lai izjustu kvalitatīvas pārmaiņas Tavā pašsajūtā. Skanot relaksējošai, meditatīvai mūzikai, Tu varēsi izbaudīt Lotosa Ziedu iedarbību uz Tavu ķermeni, kas samazinās sasprindzinājumu, lai Tu vari doties tālāk savās ikdienas gaitās un turpināt aktīvi un mērķtiecīgi darboties savu sapņu un mērķu virzienā.

1. Laimīga mugura - Uzlabojiet savas muguras augšdaļas un lejasdaļas veselību - aizmirstiet par sāpēm.
2. Galvas labsajūta - Samazinās sasprindzinājums sprandas un plecu zonā, mazinās galvassāpes.
3. Miega traucējumi - Aizmiedz ātrāk, izbaudi dziļāku miegu un pamosties spirgts.
4. Tonizēta āda - Uzlabojiet ādas gludumu un tvirtumu uz augšstilbiem, sēžamvietas un vēdera.~ Muguras masāžai 10-50 min.

Iesakām sākt ar klasisku muguras masāžu. Tā atvieglos nepatīkamas sajūtas, kā arī palīdzēs atbrīvoties no stresa un uzlabos garastāvokli. Lēnām nogulieties uz Pranamat ECO, lai spilvens pielāgojas jūsu galvai, kaklam un plecu augšdaļai, savukārt Pranamat ECO paklājs piekļautos visai mugurai.

Vai jums ir jutīga āda un masāžas lotosi izskatās ļoti asi? Nogulieties uz Pranamat ECO plānā T-kreklā! Kad esat pieradis pie jaunās sajūtas, mēģiniet pakāpeniski atkailināt arvien lielāku muguras laukumu, pavirzot T-kreklu uz augšu. Pirmo reizi pēdu masāžu var veikt plānās zeķēs, bet augšstilbu tonizējošu masāžu - legingos. 

~ Jostas - krustu daļas masāžai 15-40 min.
Uzlieciet spilvenu uz paklāja (aptuveni 2/3 no lejas). Novelciet kreklu un maigi apgulieties, lai spilvens piekļautos muguras izliekumam.

Ja jums vēl nav Pranamat ECO spilvena, varat palikt zem paklāja sarullētu dvieli. Tāpat varat vienkārši saliekt kājas. Tas palīdzēs piespiest muguras lejasdaļu stingrāk pie paklāja. 

~ Sprandas masāžai 20 min.
Vienkārši novietojiet masāžas spilvenu zem pakauša un kakla tā, lai tā apakšējā mala sasniegtu plecu zonas augšdaļu. Lai pārliecinātos par rezultātu, ir nepieciešamas tikai 20 minūtes dienā.

~ Vēdera masāzāi 5-15 min.
Vēdera masāža palīdz uzlabot ādas tonusu, mazināt diskomfortu un atslābina. Vēdera masāžai izmantojiet Pranamat ECO spilvenu vai paklājiņu, kuram apakšā var palikt parasto spilvenu, lai masāžas elementi (lotosi) labāk piekļautos ķermenim – sasildītu un mērķtiecīgi atslābinātu. Pranamat ECO parūpēsies par jūsu labsajūtu un jūs pamanīsiet efektu jau no pirmās lietošanas reizes. Tikai 5-15 minūtes dienā.

~ Roku un pēdu masāžai 2-20 min.
Pēdu masāža lieliski sniedz enerģiju. Varat sēdēt krēslā un nolikt Pranamat ECO mini uz grīdas, lai maigi uzspiestu kājas virs masāžas elementiem. Tāpat varat vienkārši nostāties uz Pranamat ECO. Pietiks ar 5 minūtēm, lai justu enerģijas pieplūdumu un atbrīvotos no stresa. Daudzi pirmajā reizē izvēlas veikt šo masāžu ar zeķēm. Lai veiktu roku masāžu, vienkārši uzlieciet plaukstas uz Pranamat ECO un tās viegli piespiediet pret masāžas elementiem.
UZMANĪBU!

~ Lietojot Pranamat ECO izvairīties no straujām kustībām vai kustībām no vienas puses uz otru, jo masāžas elementi var saskrāpēt ādu, turklāt, ja Jums ir dzimumzīmes, kārpas, iekaisumi vai vaļēja brūce, noteikti aizsargājiet tās no smailo masāžas elementu ietekmes.
~ Pirms pakalpojuma saņemšanas konsultējies ar savu ģimenes ārstu par pakalpojuma nepieciešamību, indikācijām un kontrindikācijām.
~ Kā arī DziedināTava var atteikt šo procedūru bez paskaidrojuma, ja rodas aizdomas, ka tas var kaitēt Jūsu veselībai.

Paklājs

Kakla spilvens

Spilvens

KONTRINDIKĀCIJAS
Ja jums ir konstatēta kaut vai viena no turpmāk minētajām saslimšanām vai stāvokļiem, pirms Pranamat ECO produktu lietošanas konsultējieties ar ārstējošo ārstu:
~ Onkoloģija;
~ Asins recēšanas traucējumi (hemofilija), tostarp, lietojot antikoagulantus;
~ Epilepsija;
~ Būtiski ādas bojājumi, piemēram, izteikta ekzēmas forma vai vispārēja psoriāze, apdegumi lietošanas apvidū;
~ Grūtniecība;
~ Paaugstināta ķermeņa temperatūra;
~ Sirds slimības;
~ Jebkuru saslimšanu akūtas formas;
~ Tromboflebīts;
Ja uz muguras vai citām ķermeņa daļām ir lielas un izliektas dzimumzīmes, kas masāžas laikā nonāk saskarē ar lotosiem, tās ir jāaizsargā, piemēram, ar plāksteri vai kokvilnas audumu, lai nejauši nesaskrāpētu.
Ja rodas šaubas par Pranamat ECO lietošanu, lūdzu, konsultējieties ar savu veselības aprūpes speciālistu.

Informācijas avots
Image
Image
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2023 DziedināTava