Atjauno sevi!

Atjauno sevi

Iespējas Tavai labsajūtai

Izvēlies sev šī brīža abilstošāko atjaunošanās, palutināšanas vai čalošanas iespēju un atgūsti dzīvesprieku, harmoniju, mieru un līdzsvarotību. Atjauno sevi!
Image
Image

 • Klasiskā / RELAX masāža
  sākot no EUR 30,00
 • SPA procedūras
  sākot no EUR 15,00

 • AROM muguras mašāza
  sākot no EUR 20,00

 • Sarunu terapija "Čalošana"
  sākot no EUR 27,00

 • Akupresūra / Lotosa ziedi
  sākot no EUR 15,00
 • Ārpakalpojuma sniegšana
  sākot no EUR 50,00

  + degvielas izdevumi
  0,30 EUR/km
Image

SPA procedūras

Izmantojot ķermeņa skrubi, maigiem un glāstošiem masāžas paņēmieniem, tiek atjaunota roku un pēdu labsajūta un ārējais izskats.
Image

Klasiskā / Relaksējošā / AROM masāžas

Masāža ir viena no senākajām zināmajām terapeitiskajām praksēm. Tā ir labs papildus terapijas elements dažādu slimību ārstēšanai, kā arī labsajūtas atjaunošanai.
Image

Akupresūra / Lotosa ziedi

Ir nepieciešamas tikai 20 minūtes, lai izjustu kvalitatīvas pārmaiņas Tavā pašsajūtā.
1. Laimīga mugura - Uzlabojiet savas muguras augšdaļas un lejasdaļas veselību - aizmirstiet par sāpēm. 2. Galvas labsajūta - Samazinās sasprindzinājums sprandas un plecu zonā, mazinās galvassāpes. 3. Miega traucējumi - Aizmiedz ātrāk, izbaudi dziļāku miegu un pamosties spirgts. 4. Tonizēta āda - Uzlabojiet ādas gludumu un tvirtumu uz augšstilbiem, sēžamvietas un vēdera.
Image

Theragun Elite

Theragun Elite ir radīts, lai sniegtu Jums iespēju izmasēt pat grūti sasniedzamās ķermeņa daļas, apvienojumā ar ērtumu, lai samazinātu dziļo muskuļu sasprindzinājumu neatkarīgi no tā, vai tas nāk no rutīnas kustībām, darba vai treniņiem. 
Image

Sarunu terapija "Čalošana"

Komunikācija ir svarīga dzīves sastāvdaļa un tā dažbrīd atrisina vairāk, kā varam iedomāties.
Sarunu terapijā “čalošana” Tu nesaņemsi gatavas receptes, kā rīkoties tajā vai citā, savas dzīves situācijā. Netiks saņemtas konkrētas rekomendācijas darīt tā, vai citādi. Sarunas laikā dialogs notiks starp Tavu un manu pieredzi, kas mūsos ir uzkrājusies kopš mūsu dzimšanas brīža un vēl iepriekš.
Image

Dāvanu kartes

Parūpējies arī par saviem mīļajiem un dāvini viņiem DziedināTava dāvanu karti ar lielisku iespēju atjaunoties un relaksēties.
Image

Ārpakalpojums

Pakalpojuma sniegšana pie klienta mājās. Izbraukumā. Šis piedāvājums būtu saistošs sociālās aprūpes centriem, kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kuri ikdienu pavada savās mājās un ir grūtības saņemt pakalpojumus ārpus mājas.

~ Klientu ērtībām un labsajūtai ~

RESTPRO® kušete ar 6 cm augstām Hard Foam putām. 192x70 cm. Galvas un roku balsti.
Ekskluzīvā ekoloģiskā āda "Skin-touch" ir taustei patīkama.
~~~~~
Elektriskais masāžas galds LIBRA 4
Libra 4 ir vismodernākais elektriskais procedūru galds no Wellness & Spa līnijas ar apsildāmu galda virsmu. Apsildāma galda virsma uzlabo asinsriti, palielina vitalitāti, mazina nogurumu un spriedzi. Galdam ir 3 motori, kas ļauj regulēt galvas balsta un kāju balsta augstumu un leņķus.
Galdu raksturo: ergonomisks dizains un augsts lietošanas komforts.
199x74 cm, biezums: 9 cm, polsterējums: Soft Touch 
~ Atlīdzības par pakalpojumiem var tikt mainītas bez brīdināšanas. Pirms pakalpojuma saņemšanas, lūdzu, precizēt atlīdzības apmēru par Jūsu izvēlēto pakalpojumu.~
Image

© Copyright 2023. DziedināTava
ANNO 14.06.2023.
Strūgu iela 2e, Rīga

Image
Mājas lapu izstrādāja LU Office
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2023 DziedināTava