Sarunas Telpa

Sarunas Telpa

Kā Tu šodien jūties?

Komunikācija ir svarīga dzīves sastāvdaļa un tā dažbrīd atrisina vairāk, kā varam iedomāties. Komunikācija klātienē. Īsta komunikācija.
Image
  • Sarunu Telpa
    50 min / EUR 27,00

Kādas šobrīd ir Tavas emocijas?

Emocijas ir Enerģija

Emocijas ir Enerģija, kam piemīt milzīgs pārmaiņu potenciāls. Apzinātība ļauj mums kļūt par sava dzīvesstāsta vērotāju un dalībnieku, kam dota iespēja veidot nākamo nodaļu.

Vai vēlies parunāt par to, kā Tu šodien jūties?

Komunikācija ir svarīga dzīves sastāvdaļa un tā dažbrīd atrisina vairāk, kā varam iedomāties. Komunikācija klātienē. Īsta komunikācija. Tiksimies klātienē, DziedināTava mājās - nepiespiestā vidē, kas nomierina, atraisa un rada drošību vai SAC/VSAC/DC.

Tev būs iespēja izrunāties, skaļi izsakot to, kas Tevi satrauc, kas dara Tev raizes. Kāpēc skaļi teikt, pašam dzirdot? Tadejādi Tu labāk sadzirdi un apzinies to, kas notiek tieši Tavā iekšpasaulē. Nevis tur ārpusē, pasaulē, cilvēku un notikumu pilnā jūrā, bet tieši Tevī pašā iekšā. Ir ļoti būtiski, izrunāt skaļi, sev dzirdot to, kā juties, kas Tevi satrauc, ko vēlies vai tieši pretēji, ko vairs nevēlies.

Sarunā nebūs gatavas receptes, kā rīkoties tajā vai citā, savas dzīves situācijā. Netiks saņemtas konkrētas rekomendācijas darīt tā, vai citādi. Sarunas laikā dialogs notiks starp Tavu un manu pieredzi, kas mūsos ir uzkrājusies kopš mūsu dzimšanas brīža un vēl iepriekš.

Tieši skaļi paustas/atskaņotas domas, sajūtas, izjūtas ir tās, kas sarunas laikā var Tevi motivēt, likt mainīt vai pārskatīt domas, likt nospraust jaunus mērķus vai sekot sen sapņotiem sapņiem.

Nav noslēpums, ka daudziem no mums nav uzticības personu (ģimenes, draugu, labu paziņu), kuras klausītos mūsu stāstos, kad tie sakrājušies pilns “groziņš”. Dzīves ritms mūs nežēlīgi dzen uz priekšu un mēs aizmirstam ikdienā apstāties uz mirkli un padomāt paši par sevi. Tāpēc bieži vien nonākam situācijā, ka mums nav ar ko aprunāties.

Vienkārši aprunāties, bez pamācībām, bez nosodījuma, bez pārmetumiem. Nav neviena, kurš vienkārši mūs uzklausītu. Tieši tāpēc vienkāršas sarunas šajā situācijā var palīdzēt Tev izrunāt to, kas uzkrājies un nav vairs panesams, jo nospiež un neļauj pacelties spārnos, lai turpinātu savu ceļu, nosprausto mērķu virzienā.

Tev tikai ir sev drosmīgi jāatzīst, ka ir pienākusi nepieciešamība izrunāties, sakārtot savu iekšpasauli, saprast: “kā tad patiesībā jūtos?” Tev palīdzēs sarunāšanās! Nebaidies sevi izrunāt, izprast, saprast un tādejādi spēsi atjaunoties un turpināt darboties savu sapņu un mērķu virzienā.

Lai cik dīvaini neskanētu, bet dažbrīd vieglāk ir atklāties pilnīgi svešam cilvēkam, nekā savējiem. Svešais par Tevi nezina neko un viņa skatījums uz Tavu stāstu būs neitrāls – no malas un ar vēsu prātu uztverams. Savukārt Tavējiem Tu esi zināms visās niansēs un Tavs stāsts tiks saprasts pavisam citādāk. 

~ Mana 20 gadu pieredze apliecina, ka vienkārša parunāšana dara brīnumus. Es ļoti bieži esmu to novērojusi, kad esmu apmeklējusi sociālās aprūpes centrus, savu sociālo projektu ietvaros, satiekot sev svešus cilvēkus, runājusi ģimenes lokā vai ar draugiem. Ja cilvēks bijis nerunīgs, saskumis, depresīvs, nomākts, tad pēc mūsu sarunas viņā atplaukst smaids, acīs parādās dzirkstelītes, cilvēkā atraisās homora sajūta, kura bija pagaisusi uz brīdi un ikdiena vairs neliekas tik smaga. ~

Sarunas laikā nekādi pieraksti netiks veidoti, kā to vizītes laikā parasti dara psihologi, psihoterapeiti vai citi speciālisti. Vienkārši saruna starp divām pieredzēm. Vienkārši parunāsim.

~ Esmu saņēmusi pateicības vārdus no svešiem, tikko satiktiem cilvēkiem, par to, ka mūsu sarunas laikā esmu netieši motivējusi uz jauniem sasniegumiem vai tikt vaļā no veciem un destruktīviem ieradumiem, esmu netieši motivējusi sākt domāt par sevi un mīlēt sevi visupirms. ~

Šādas pateicības man sniedz milzu gandarījumu un motivē turpināt iesākto.

Ja viena sarunas pieredze Tev nedod to gaidīto labsasajūtu, ka esi sevi izrunājis, vari to atkārtot. Dari to tik bieži, cik Tev nepieciešams, lai atkal atgūtu sirds mieru un harmoniju. Nav svarīgi cik bieži tiekamies un runājam, svarīgi, lai tas Tev rada labas un mierpilnas sajūtas, kad esi atgriezies savās ikdienas gaitās.

Esi laipni aicināta uz sarunu un izmanto dzīves dotās iespējas!
~ Mana Pieredze = Tavas Iespējas ~

 

SAC/VSAC un Dienas centriem ir iespēja noslēgt sadarbības līgumu par maksas pakalpojumu ilgtermiņā.

 

+371 26667444
liga@dziedinatava.eu
DziedināTava Deglava iela 11-4, Rīga

Image

© Copyright 2023-2024. DziedināTava
ANNO 14.06.2023.

Image
Mājas lapu izstrādāja LU Office
Mājas lapu izstrādāja LU Office
© 2024 DziedināTava